Poznaj Pieski!

Poznaj Pieski!

Ryder

Ryder

Ryder is dowódcą piesków. Uczy je kierując się swoim złotym sercem. Ryder jest zawsze pozytywny i ma wiele umiejętności potrzebnych Psiemu Patrolowi podczas jego misji. Wiesz, że Ryder ma super nowoczesny skuter wodny, który może się przemienić w quad albo skuter śnieżny? Wszystkie te pojazdy są mu potrzebne podczas pełnych przygód misji.

Chase

Chase

Oto Chase. Owczarek niemiecki. Lubi przewodzić grupie i ma do tego naturalne zdolności. A przy okazji jest bardzo wysportowany. Chase ma własny samochód policyjny i megafon. Jest świetny we wszystkim, co robi, ale uwaga! Jeśli w pobliżu jest jakiś kot albo pióro musi uciekać, ponieważ ma na nie okropną alergię.

Marshall

Marshall

Marshall zawsze jest rozpalony, bo jest odpowiedzialny za swój wóz strażacki. To dalmatyńczyk, który uwielbia być w akcji. Wszystkim się ekscytuje i czasem zachowuje się jak mały głupol. Inne pieski często słyszą jak mówi "Nic mi nie jest".

Rubble

Rubble

Oto Rubble. Ten buldog jest właścicielem buldożera. Rubble doskonale potrafi jeździć na deskorolce i snowbordzie. Dzięki temu jest bardzo szybki. Lubi się też nieco ubrudzić. Zawsze jest też maksymalnie zaangażowany w każdą misję Psiego Patrolu. Nigdy się nie poddaje.

Skye

Skye

Oto Skye. Jest urocza i uwielbia latać swoim helikopterem albo przy pomocy swojego plecaka. Wiecie, że zawsze, kiedy leci próbuje zrobić salto w tył? Ma do tego ogromny talent. Skye jest bardzo wielkoduszna i zawsze stara się być uprzejmia i uśmiechać się do otoczenia.

Rocky

Rocky

Oto Rocky. Rocky zawsze ma w plecaku przydatne narzędzia, które wykorzystuje podczas misji Psiego Patrolu. Jest zawsze pełen entuzjazmu i ma tysiące pomysłów, jak rozwiązać każdy problem. Rocky ma zielone serce i bardzo poważnie podchodzi do kwestii recyklingu.

Zuma

Zuma

Zuma jest radosnym, uwielbiającym wodę labradorem. W drużynie pełni rolę ratownika wodnego. Ma pięć lat, jest radosna, pełna energii, uwielbia się śmiać i surfować. Zawsze stara się rozbawić bardziej poważne pieski, takie jak Chase czy Rubble.

Everest

Everest

Everest to uwielbiający zabawę husky. Najnowszy członek Psiego Patrolu. Mieszka z Jake'iem na jego śnieżnej górze, z której uwielbia zjeżdżać po śniegu na brzuchu. Lód czy śnieg, Everest zawsze jest gotowy do jazdy!

Ciasteczka umożliwiają płynne korzystanie z niniejszej strony. Ciasteczka nie gromadzą danych osobistych. Przeczytaj więcej